Merhaba!

Son iki yılda 120’den fazla kurumsal akademi ve eğitim birimi iç eğitmenlerini dijital dünyaya hazırlamak için bu programı seçti.

Bazen mevcut iç eğitmenler ile DIA – Dijital İçerik Atölyeleri yaptık, bazen de yeni iç eğitmen adaylarımız kendi videoları ile başvurdu, değerlendirdik ve gelişim kamplarına aldık.

Program, yeni düşünce yapısı, güncel yaklaşımlar ve bilgilerin yanı sıra (MINDSET), eğitmenlerin yeni rollerini (SKILLSET) ve en çok tercih edilen etkileşim araçları ve uygulamaları (TOOLSET) kapsıyor. 


“Her ne kadar iç eğitmenler hevesle, hemen araçları öğrenmeye geçmek istese de, önce düşünce yapısı ve bilgiler ile eğitimleri yeniden tasarlıyor, yeni becerilerde gelişiyorlar. Daha sonra doğru araç ve uygulamaları ihtiyaca göre belirliyorlar.”


8 oturumdan oluşan bu programın sonunda her iç eğitmen hazırladığı senkron / çevrimiçi eğitimi gerçek zamanlı uyguladı ve geri bildirim aldı. Asenkron eğitimleri tercih edenler, ilave iki seans sonunda çıktılarını SCORM olarak eğitim birimlerine teslim ettiler.


Programın ilk tanıtımını (2020) ve akışını buradan inceleyebilirsiniz.